Tanio Mercedes-Benz A 170 16 tyś złotych

Sprowadzany:
nie

Hej,
jak w temacie sprzedaję wyjątkowego i niepowtarzalnego :Mercedeza-Benz, którego jestem trzecim nabywcą, kupiłem samochód w salonie. Posiadam do samochodu pełen komplet dokumentów, do tej pory był serwisowany w ASO. Auto dotychczas jeździło po mieście, służyło mi jako pojazd służbowy. Posiada gwarantowany przebieg 340 000 km, samochód był bity. Podczas jeżdżenia w mieście pali tylko 10 l/100 km, ale na trasie 4 l/100 km. Auto jest pięciodrzwiowe, odcień lakieru to biały mettalic. Ma bardzo pojemny bagażnik.

Auto miało zmienione alufelgi, a także siedzenia, z powodu ich zużycia się. Tylne siedzenia potrzebują wyprania gdyż jeździły na nich nasze pieski. Ma bardzo bogate wyposażenie: materiałowe fotele, ABS, auto alarm, ESP, klimatyzację manualną, elektryczne lusterka, radio odtwarzacz, GPS, automatyczną skrzynię biegów, regulowaną kierownicę, elektryczne szyby oraz komplet poduszek powietrznych. Z samochodu korzystały zazwyczaj osoby palące, jednakże wnętrze nie przesiąkło zapachem tytoniu. Auto stało dotychczas w garażu, a wszystkie blachy bez zarzutu.

Chcę sprzedać samochód ponieważ kupiłem nowy. Jest bardzo wygodny w prowadzaniu oraz parkowaniu. Można nim praktycznie wsiąść i jechać. Cena samochodu jest do negocjacji dodatkowo zawiera również zestaw opon na zimę i dodatkowe akcesoria wyposażenia. Jeżeli chcesz jakiś innych informacji lub zdjęć napisz na mojego maila:pawl_pawlwski@o2.pl.