Tanio sprzedam Renault Laguna od starszego pana

Sprowadzany:
nie

Witam serdecznie,
chcę sprzedać warte swej ceny Renault, którego jestem drugim właścicielem, kupiłem auto na giełdzie. Posiadam do samochodu pełen komplet dokumentów, do tej pory był naprawiany u mechanika. Auto dotychczas poruszało się po mieście, służyło mi jako pojazd firmowy. Posiada rejestrowany przebieg 984 843 km, pojazd był bity. Podczas jeżdżenia w korkach pali jedynie 11 l/100 km, ale w trasie 5 l/100 km. Auto jest 3-drzwiowe, odcień lakieru to srebrny mettalic. Oryginalnie auto było jasnozielone, ale chciałem zmienić mu kolor.

Pojazd miał zmienione alufelgi i siedzenia, ze względu na ich zużycie się. Posiada bogate wyposażenie: komplet poduszek powietrznych materiałowe fotele, manualną skrzynię biegów, , radio odtwarzacz, klimatyzację manualną, regulowaną kierownicę, elektryczne szyby i ABS. Dodatkowo ma zamontowany na stałe GPS.

Z samochodu korzystały głównie osoby niepalące, samochód był garażowany. Tylne siedzenia wymagają odświeżenia gdyż podróżowały na nich nasze koty.

Zamierzam sprzedać auto bo muszę spłacić kredyt. Można nim praktycznie wsiąść i jechać. Cena pojazdu nie podlega negocjacji i wynosi 3000 złotych. Dodatkowo dodaje do niego komplet kół zimowych i letnich oraz dodatkowe części wyposażenia. Jeżeli potrzebujesz jakiś innych informacji lub więcej fotografii napisz na prv.