Tanio sprzedam Opel Zafira benzyna

Silnik: benzyna
Sprowadzany: tak z Francji

Hej,
sprzedaję z żalem wartego swej ceny Opla, którego jestem czwartym kierowcą, zakupiłem auto na giełdzie. Mam do samochodu pełen komplet dokumentów, dotychczas był serwisowany w ASO. Auto najczęściej jeździło po autostradzie, służyło mi jako pojazd firmowy. Ma niezmieniany przebieg 231 000 km, pojazd nie był bity. Podczas poruszania się w korkach pali jedynie 12 l/100 km, ale w trasie 4 l/100 km. Samochód jest 3-drzwiowy, odcień lakieru to srebrny mettalic.

Auto ma wymienione wycieraczki ,a także lusterka, ze względu na ich zużycie się. Posiada bogate wyposażenie: osiem poduszek powietrznych skórzane fotele, manualną skrzynię biegów, centralny zamek, kontrolę trakcji, podgrzewane lusterka, radio z cd, klimatyzację manualną, GPS, podnoszoną kierownicę, regulowane siedzenia a także ABS.

Z auta korzystały zazwyczaj osoby niepalące, samochód nie był garażowany. Widać lekkie ślady rdzy na tylnej klapie. Przednie fotele wymagają czyszczenia ponieważ podróżowały na nich nasze pieski.

Zamierzam sprzedać samochód dlatego, że kupiłem nowy. Dotychczas bardzo dobrze się nim jeździło, jest w pełni sprawny. Cena auta to 17 tyś złotych, jest do negocjacji dodatkowo zawiera również zestaw pokrowców na siedzenia oraz kupione do niego akcesoria wyposażenia. Jeśli chcesz jakiś dodatkowych informacji lub zdjęć napisz na prywatną wiadomość.