Tanio sprzedam Opel Astra za 13 000 złotych

Silnik: benzyna+CNG
Sprowadzany: nie

Hej,

dziś sprzedaję wyjątkowego Opla Astrę, którego jestem czwartym kierowcą, kupiłem samochód w komisie. Cena to 13 tysięcy złotych. Mam do samochodu komplet dokumentów, dotychczas część rzeczy robiłem samodzielnie, ale głównie był naprawiany u mechanika.

Ogólnie auto jest w dobrym stanie, do tej pory jeździło po mieście, służyło mi jako pojazd służbowy. Posiada gwarantowany przebieg 765 098 km, auto było bite. W czasie podróży po mieście spala tylko 12 l/100 km, ale na autostradzie 5 l/100 km. Auto jest pięciodrzwiowe, kolor lakieru to granatowy mettalic. Z samochodu korzystały przeważnie osoby niepalące, samochód był garażowany. Tylne fotele potrzebują czyszczenia gdyż podróżowały na nich nasze psy.

Samochód ma wymienione klocki hamulcowe i drzwi, z powodu stłuczki. Ma bogate wyposażenie: cztery poduszki powietrzne skórzane fotele, automatyczną skrzynię biegów, czujnik deszczu, ESP, elektryczne lusterka, radio odtwarzacz, klimatyzację automatyczną, GPS, regulowaną kierownicę, regulowane siedzenia a także ABS.

Zamierzam sprzedać samochód ponieważ powiększyła mi się rodzina. Nie był specjalnie przygotowywany na sprzedaż. Cena pojazdu nie podlega negocjacji i zawiera komplet opon na zimę i kupione do niego części zapasowe. Jeżeli potrzebujesz jakiś innych informacji lub zdjęć napisz do mnie wiadomość.

tania taksówka na lotnisko