Temat: BMW E39 za 15 tys. zł. Warto?

Zastanawiam się nad zainwestowaniem oszczędności w jakieś BMW - wybrałem E39, ale nie mam pewności, czy za te 15-20 tysięcy znajdę dobry model w Polsce. Co myślicie?

Regały

Zapoznaj się także z: Sprawdź nasz najnowszy dział ogłoszenia →

gravatar logoZa te 20 tysięcy złotych bez większego problemu znajdziesz zadbany model 520. To są bardzo wytrzymałe konstrukcje - jedne z niewielu, które doskonale radzą sobie z polskimi drogami, zawieszenie wyśmienite. Jak masz kilka dodatkowych zaskórniaków, to pomyślałbym np. nad dodatkową instalacją LPG.

gravatar logoNie chcę zakładać nowego tematu to pomyślałem, że dołączę się do dyskusji - mam jakieś 11-12 tysięcy złotych na model E46. Myślicie, że przy takim budżecie da się coś ciekawego jeszcze wyrwać na rynku czy niespecjalnie? Być może udałoby mi się uzbierać jeszcze trochę, ale chyba te 12 tysięcy jest optymalnie?

gravatar logoMasz 12 tys. na E46? To będzie jakiś zajeżdżony model z początku konstrukcji. Nic ciekawego nie trafisz przy tym budżecie, a jeśli już na początku się targujesz, to moim zdaniem nie masz pieniędzy na dalszą eksploatację oraz ewentualne remonty tego samochodu. Zastanów się, czy rzeczywiście jest sens wchodzić w segment Premium.

gravatar logoDokładnie - za 12 tys. to możesz sobie poszukać jakiejś Skody Octavii z silnikiem 1,9 TDI, a nie BMW E46 w dobrym stanie. Nie wiem, dlaczego akurat uczepiłeś się BMW, skoro nie masz pieniędzy na jego zakup. Te auta są drogie i nie dla każdego - kup takie E46 z pierwszych roczników, to zobaczysz ile kosztują naprawy u mechanika.