Temat: Jakie auto można kupić do 10 tysięcy złotych? [strona: 2]

Hej kupuję pierwsze auto i mam budżet jw. Czy może ktoś coś zaproponować?

strona www

gravatar logoNigdy nie jeździłem niemieckimi samochodami więc pod ich kątem nie będę się wypowiadał. Natomiast z mojej strony mogę ci polecić Toyota Corollę. W tej cenie spokojnie kupisz auta z roczników 1997-2003 roku. Nie szukasz późniejszych roczników ponieważ są bardziej awaryjne oraz o wiele droższe. Polecam ci jeszcze Nissana Almera, jeździłem długo , super auto.

gravatar logoSłuchaj za tą cenę kupisz spokojnie Opla Astra I z 1999 roku jak i Corsę B także z tego rocznika. Jeździliśmy z ojcem takimi autami przez wiele lat i żadne z nich ani nie zgniło, ani się za bardzo nie psuło. Jak już ktoś tutaj polecał równie dobra jest Astra II, ale to trzeba trafić na dobrze zachowany egzemplarz. W tym budżecie są jeszcze stare mercedesy, ale to trzeba lubić.

gravatar logoStare Mercedesy to trzeba lubić, bo są to auta niewygodne w prowadzeniu. Na przykład W124 ma napęd na tył, jest stosunkowo lekki i trzeba go dociążać. No i ta praca silnika może wkurzać ponieważ są to stare diesle. Ja bym ci polecał poszukać jakiegoś auta z napędem na przód. Na przykład Opel Astra lub Vectra, VW golf, staty Passat z 1991 roku lub 1992 roku, to dobre auta.

gravatar logoSłuchajcie zamierzam kupić pierwsze w życiu auto i nie mam żadnego doświadczenia w tej materii. Bardzo dziękuję za wszystkie cenne rady ponieważ pozwoli mi się to ustrzec przed błędem w zakupie. Prawdopodobnie poszukam sobie jakiegoś Opla, bo jak piszecie są całkiem spoko. Będę wdzięczny za jeszcze inne propozycje w tej materii, dodam tylko, że Mercedesów nie lubię.