Temat: Jakie auto można kupić do 10 tysięcy złotych?

Hej kupuję pierwsze auto i mam budżet jw. Czy może ktoś coś zaproponować?

renault talisman policja wykonuje zdalne Pomiary prędkości na A2

gravatar logoSłuchaj a może byś tak chociaż trochę określił z jakiego segmentu auto szukasz? W tej cenie dostępny jest na przykład Opel Astra II, ale strasznie lecą mu blachy. Możesz też wybrać mercedesa E500 za tą cenę lub W124. Skody Fabia starsze wersję też są mniej więcej w tej cenie, więc facet masz od wyboru do koloru ;) teraz tylko musisz się na coś zdecydować.

gravatar logoCo do Astry II się z tobą totalnie nie zgodzę. Wszystkie samochodu w tym modelu są ocynkowane. Jeżeli więc kupujesz auto, które wcześniej nie było bite to nie powinieneś mieć żadnych problemów z korozją. Ja jeżdżę tym Oplem od lat i sobie chwalę super samochód. Mogę Ci jeszcze polecieć w tej cenie Opla Vectrę, ale stary model bo nowe są totalnie do kitu.

gravatar logoZa żadne pieniądze nie kupił bym Opla Astry, to auto jest strasznie niewygodne. Mój wujek taki miał i z przodu czułem się jak w Maluchu, tak mało miejsca jest. Silnik w tych Oplach pracuje jak w ciągniku, a do tego jeździ się nim jak pufą po podłodze. Nie ma co mówić straszna tragedia do tego Astry II są dość wadliwe, więc kupę kasy utopisz w naprawach i remontach.

gravatar logoJak się nie dba to każdego auto jest awaryjne. Astry to dobre auta w tym segmencie cenowym, dzięki temu że mają pełen ocynk. Jeżeli kupisz samochód bez wypadkowy to masz 100% gwarancji na na to, że blachy nie pogniją. Jeżeli mam ci coś jeszcze polecić to możesz rozejrzeć się za Mazdą 323F z rocznika 1999-2003, bardzo przyjemne auto.

Kolejna strona tematu →