Temat: Szukam samochodu dla żony do 40 tys. złotych

Witajcie, chcę kupić jakieś niedrogie autko tak do 35-40 tysięcy złotych i byłoby miło, gdyby było 5-drzwiowe. Szukałem już wiele i na razie moim faworytem jest Renault Clio z silnikiem benzynowym. Byłoby miło, gdybyście zaproponowali jakieś mało awaryjne autka, które można zdobyć w tej cenie ze stosunkowo niskim przebiegiem.

wynajem ferrari warszawa Maciej Fiedler

gravatar logoMoim zdaniem pod względem niezawodności powinieneś wziąć się za Toyotę Yaris. Owszem, pod względem wyglądu odstaje już dzisiaj od peletonu, ale myślę, że żona powinna być zadowolona. Za 40 tys. dostaniesz w zasadzie 1-latka z całkiem przyzwoitym wyposażeniem. Spalanie przy mniejszych jednostkach benzynowych jest także na przyzwoitym poziomie.

gravatar logoPowinieneś rozważyć albo Yarisa, albo Fiestę - w tych cenach te autka będą w zasadzie bezkonkurencyjne. Każde z nich może stylistycznie nie powala na kolana, ale są bezpieczne i dość ekonomiczne w eksploatacji. Yaris jest niezawodny i wyjątkowo dobrze znosi trudne warunki na naszych drogach.

gravatar logoŻonie wybrałem jakiś rok temu Seata Ibizę. Niewielkie autko, 5-drzwiowe i z przebiegiem 15 tys. Bardzo tanie jeśli chodzi o naprawy, a i do tej pory w zasadzie poza zwykłymi częściami eksploatacyjnymi, nic przy niej nie robiliśmy. Są mało chodliwe jeśli chodzi o sprzedaż, dlatego możesz sporo utargować u sprzedawcy i wyrwać na podobnym poziomie cenowym co Skodę Fabię.

gravatar logoA ja bym jeszcze rozpatrzył Susuki Swifta, jest bardzo elastyczny i nawet jeśli żona będzie chciała wybrać się za miasto, nadaje się na dłuższe trasy. Pierwsze roczniki zaczęły się w 2008r., ale tobie przy takim budżecie uda się pewnie wyrwać egzemplarz z 2013 roku. Pomyśl nad Swiftem, bo to niedoceniony model w Polsce w tym segmencie.