Pożądany na rynku samochód klasy D. Volkswagen Passat 2.0 TDI Highline oszczędny i wygodny

VW Passat

Volkswagen Passat to jedno z bardziej reprezentatywnych aut z segmentu D. Jeżdżą nim zarówno szefowie firm, jak i menedżerowie średniego szczebla. To jedno z częściej wybieranych aut flotowych.

O zaletach VW Passata pisać można naprawdę dużo. Wygodny, przestronny, z dynamicznym silnikiem i stosunkowo niewielkim zużyciem paliwa. Obecnie na rynku pojawił się odświeżony model Passata w odmianie R-line.

Wnętrze nieznacznie się różni od poprzedniej wersji. Kokpit ma niezmieniony kształt natomiast inaczej wygląda grafika cyferblatów oraz komputera pokładowego. Projektanci dodali również posrebrzane elementy w wykończeniu kokpitu.

Auto niezwykle oszczędne w tankowaniu

Jak zwykle ergonomia i wykończenie stoją u Volkswagena na najwyższym poziomie. Wszystkie niezbędne elementy są praktycznie pod ręką, więc nie ma większego problemu ze znalezieniem odpowiedniego przycisku do danej funkcjonalności.

Na uwagę zasługują również wygodne fotele, które nadają się z powodzeniem na wyjazd w dalsze trasy. Z tyłu praktycznie niewiele się zmieniło, tak jak w poprzednich wersach znajduje się indywidualny nawiew klimatyzacji. Projektanci dodatkowo dodali gniazdo elektryczne 230 V oraz rozkładaną automatycznie roletę tylnej szyby. Skórzana tapicerka pokrywa nie tylko siedzenia, ale również boczne drzwi tego modelu.

Jeżeli chodzi o spalanie to auto ma rewelacyjne osiągi. W mieście zużywa jedynie 5,5 l oleju napędowego na 100 km. Natomiast na trasie zużycie spada nawet do 3,7 litra. To wszystko w silniku o mocy 177 KM.

chwilówki online bez bik i krd na www.pozyczkabez.pl regały magazynowe przegląd techniczny

gravatar logoJa mam starego Passata jeszcze z 1991 roku i muszę przyznać, że nadal jest super autem :) Na takie nowe cudo mnie nie stać, ale strasznie mi się podobają. Może kiedyś jak się dorobię lub założę firmę to kupię sobie taki ;).