Projektanci z BMW Group Design na potrzeby gry Gran Turismo stworzyli nowy futurystyczny model BMW Vision. Wypróbować go będą mogli wszyscy gracze posiadający konsole PlayStation.

Odsłona nowego BMW Vision będzie miała w nowej grze Gran Turismo 6. Ten wirtualny symulator jazdy cieszy coraz większą popularnością nie tylko wśród fanów gier wyścigowych. Nowe sportowe coupé to połączenie wyścigowej historii marki z kreatywnością grupy projektantów..

Nowy BMW Vision tylko na potrzeby gry

Auto podczas gry osiąga niesamowite prędkości dzięki aerodynamicznym elementom nadwozia. Zostały one opracowane na bazie doświadczeń producenta z tego typu samochodami wyścigowymi.

BMW po sukcesie modelu w popularnej serii gier postanowiło wykorzystać niektóre elementy w realnym samochodzie. Wiele podobnych cech do BMW Vision znaleźć można w modelu I8. Oznacza to, że nowym modelem BMW można się będzie przejechać nie tylko w wirtualnym świecie.

prozdrowotne eventy rozrywka motoryzacja http://www.autosmok.pl/t,3,pl,wypozyczalnia_samochodow_gdansk_lotnisko.html

gravatar logoW sumie to ten model stworzony do gry bardzo mi się podoba :) Szkoda, że BMW nie robi takich w rzeczywistości. W ogóle nie wiem po co piszecie o I8 przecież to będzie jakaś porażka. Jak auto które tak wygląda, może mieć hybrydowy silnik? Przecież to wstyd, jedynie gdzie będzie można nim pojechać to po bułki do sklepu. Pewnie będzie miało słabe osiągi.

gravatar logoJakoś nie podobały mi się nigdy BMW. W ogóle jakoś nie lubię takich kanciastych aut o dziwnej linii. Wolę bardziej klasyczne, które mają ładne opływowe kształty. Tutaj jakoś nie ma nic ładnego. Tak w ogóle I8 jest paskudny, ciekawe kto to w ogóle kupi i do jakiego dresu będzie pasował ;) Czyżby Nike i Adidas zaczną produkować nową linię ekskluzywnych modeli?