Zamienię: Zamienię Mercedesa CLC 220 COUPE na BMW 325i

Witam, chciałbym zapytać czy ktoś jest zainteresowany ewentualną zamianą Mercedesa na BMW z ewentualną dopłatą ;) Przyznam się szczerze, że jestem znudzony moim autem i chciałbym jeździć czymś zupełnie innym stąd taka propozycja.

Ogólnie rzecz ujmując jestem niepalący więc w aucie nie ma żadnego zapachu nikotyny, dotychczas samochód był garażowany, kupiłem go w Niemczech i jestem jego pierwszym Polskim właścicielem. Auto jest z najlepszego rocznika 2005 a powiadają, że Mercedesy są jak wino im starsze tym lepsze. Silnik TDI o pojemności 2,2 l nie pali zbyt dużo oleju napędowego.

Samochód jest 3 drzwiowy, ale myślę, że to nie jest żadnym problemem do wygodnej jazdy. Maksymalnie jechałem nim 180 km/h na autostradzie w Niemczech i nie powiem, że z górki ;) Na wyposażeniu standard czyli auto alarm, immobilizer, komputer pokładowy, poduszki powietrzne, centralny zamek, elektrycznie otwierane szyby, szyberdach, elektrycznie regulowane lusterka, na wyposażeniu oczywiście radio odtwarzacz na mp3 i cd.

Tapicerka jest skórzana, oryginalnie była welurowa, ale była bardzo zniszczona więc się jej pozbyłem ;) Samochód ma automatyczną skrzynię biegów oraz tempomat, dodam jeszcze że posiada wspomaganie i regulowanie wysokości kierownicy.

Szczęśliwcowi, który będzie chciał się zamienić dorzucę jeszcze koła letnie na alufelgach i zimowe na stalówkach, niemiecką książkę serwisom, wszystkie niezbędne dokumenty oraz komplet wszystkich posiadanych przeze mnie części. Nie czekaj więc tylko napisz na prv.

naprawa samochodów Volvo wynajem samochodu z kierowcą warszawa vagtune.pl