Sprzedam: Dodge Nitro 2.8 CRD – Pilnie!

Chciałbym zamienić nieuszkodzonego Volkswagen New Beetle na jakiegoś fajnego Opla Astrę :)
Powód zamiany jest prozaiczne „odziedziczyłem” to auto po siostrze i wstydzę się jeździć różowym czymś po drodze.

Ogólnie mogę o nim powiedzieć tylko tyle, że auto nie miało ani jednej stłuczki. W środku jest czyste zadbane, w bardzo dobrym stanie. Rocznik 2000 silnik 2,0 litry benzyny o mocy 115 KM.Skrzynia biegów jest manualna a na liczniku przebieg 150 000 km. Mój model jest 3 drzwiowy i ma tylko 4 miejsca, tapicerka skórzana. W kwestii bezpieczeństwa New Beetle wyposażony jest w ABS, system kontroli trakcji ESP, Immobiliser i poduszki powietrzne.

Auto wyposażone jest w centralny zamek, autoalarm, podgrzewane siedzenia, elektryczne szyby, tempomat, wspomaganie kierownicy, klimatyzację. Ma oryginalnie zamontowany hak oraz aluminiowe felgi. Generalnie bardzo dobrze się nim jeździ i gdyby nie ten nie wyjściowy kolor to pewnie bym go sobie zatrzymał ;)

OC jest w nim opłacone do grudnia 2014, posiadam do niego wszystkie potrzebne dokumenty. Dodam tylko, że siostra jeździła nim przez 7 lat i nie miał żadnych większych awarii. Dołączam do niego również radioodtwarzacz, wszystkie części jakie trzymam w garażu oraz komplet opon zimowych oraz letnich. Auto dotychczas było garażowane więc ma całkiem zdrowe blachy.

Przyjmuje tylko poważne oferty zamiany przyjmuje na forum, na prv lub na maila: kajetan.bron-kaczkowski1554@wp.pl.

Kierunek mechanika i budowa maszyn