W szkole filmowej zajęcia prowadzą czynni zawodowo


AMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat kinematografii posiada dużą wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i za granicą.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, https://amafilmacademy.pl/ szkoła filmowa znawcy teorii filmu, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserii, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa odkąd istnieje otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy pragną poznać tajniki sztuki filmu. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na określonym kierunku, ale i poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne na pewno otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Tagi dla artykułu

usługi